prodaja@stozacibrid.com hr@hardtechnique.com vjeko.kovacicek@coolintunit.com info@tehnikhard.net mail@coolintunit.com webmaster@stozacibrid.com admin@hardtechnique.com tehnikhard.net web.stozacibrid.com www.coolintunit.com

Čestitka Portala škole.hr

Nakon još jedne godine koja je sa sobom donijela mnogo izazovnih situacija, novih iskustava, učenja, znanja, lijepih, ali i nekih manje lijepih situacija (jer nastojimo uvijek ostati i biti optimistični i pozitivni), stiglo je najljepše razdoblje godine, božićni i novogodišnji blagdani i zimski praznici.

Uredništvo Portala škole.hr želi se zahvaliti svim našim čitateljima, suradnicima, nastavnicima, učenicima i roditeljima na svesrdnoj podršci, odličnim tekstovima, primjerima dobre prakse i uvijek zanimljivim člancima u kojima ponosno čitamo o projektima u kojima sudjeluju naše škole.

Želimo vam ugodne zimske praznike, zdravlja, zajedničkih trenutaka s bližnjima i da se dobro, dobro odmorite i pripremite na novu godinu za koju vjerujemo da će biti uspješna i još bolja od prethodne! Mi smo tu, spremni s novim temama, sadržajima i aktualnostima kako bismo vas pratili na vašem putu obrazovanja. 😊