praznici
“Lege” i “legice” uživaju u sportu

Projekt “Sportski praznici” potaknut je idejom Hrvatskog školskog sportskog saveza kako bi se što više učenika od 1. do 8. razreda uključilo u tjelesnu aktivnost za vrijeme praznika. Program se održava na otvorenom, kako bi se poštovale epidemiološke mjere i u organiziranom obliku rada. Održava se u cijeloj “Lijepoj našoj” od 28. lipnja do 23. srpnja 2021. godine u trajanju od tri sata. Projektu se pridružila i Osnovna škola Ivana Filipovića iz Osijeka.

Odmorko 2021.

Školski sportski savez Grada Zagreba u periodu od 28.6. do 3.9. organizira besplatne sportske aktivnosti za učenike osnovnih i srednjih škola Grada Zagreba.

Sportski praznici 2021

Hrvatski školski sportski savez u suradnji sa županijskim školskim sportskim savezima i uz potporu Ministarstva turizma i sporta pokreće projekt pod nazivom „Sportski praznici“.

Kad je djeci dosadno – kako ograničiti vrijeme uz medije tijekom praznika

Besplatne edukacije za vrijeme proljetnih praznika

Futura Učionica organizira besplatne radionice učenja i računalstva koje će se održavati od 19. do 21. travnja 2017. godine. Radionice su namijenjene učenicima 7. i 8. razreda osnovne škole, a ova će se edukativna druženja održavati u trajanju od dva školska sata, od 17 do 18 sati i 30 minuta.

Kad je djeci dosadno – kako ograničiti vrijeme uz medije tijekom praznika

Radni proljetni praznici

Dok za većinu učenika traje proljetni odmor učenici Centra za odgoj i obrzovanje Tomislav Špoljar odrađuju nastavu koja nije održana zbog snježnih vremenskih uvjeta u siječnju. Kako bi im bilo što lakše boraviti na nastavi svoju školsku zgradu su u srijedu 27. ožujka na neko vrijeme zamijenili vlakom.