praznici
Čestitka Portala škole.hr

Nakon još jedne godine koja je sa sobom donijela mnogo izazovnih situacija, novih iskustava, učenja, znanja, lijepih, ali i nekih manje lijepih situacija (jer nastojimo uvijek ostati i biti optimistični i pozitivni), stiglo je najljepše razdoblje godine, božićni i novogodišnji blagdani i zimski praznici.

Odmorko zima 2022.

Školski sportski savez Grada Zagreba za vrijeme zimskog odmora učenika od 27. prosinca 2021. godine do 7. siječnja 2022. godine organizira program besplatnih sportskih akltivnosti za učenike osnovnih i srednjih škola.

Provedite školske praznike aktivno u prirodi

Sve učenike od 13 do 17 godina, koji svoje praznike žele iskoristiti na aktivan način, neprofitna organizacija Outward Bound Hrvatska koja promiče iskustveno učenje u prirodi poziva na „Zimsku pustolovinu“ – ekspedicijski program u Lici.

“Lege” i “legice” uživaju u sportu

Projekt “Sportski praznici” potaknut je idejom Hrvatskog školskog sportskog saveza kako bi se što više učenika od 1. do 8. razreda uključilo u tjelesnu aktivnost za vrijeme praznika. Program se održava na otvorenom, kako bi se poštovale epidemiološke mjere i u organiziranom obliku rada. Održava se u cijeloj “Lijepoj našoj” od 28. lipnja do 23. srpnja 2021. godine u trajanju od tri sata. Projektu se pridružila i Osnovna škola Ivana Filipovića iz Osijeka.

Odmorko 2021.

Školski sportski savez Grada Zagreba u periodu od 28.6. do 3.9. organizira besplatne sportske aktivnosti za učenike osnovnih i srednjih škola Grada Zagreba.

Sportski praznici 2021

Hrvatski školski sportski savez u suradnji sa županijskim školskim sportskim savezima i uz potporu Ministarstva turizma i sporta pokreće projekt pod nazivom „Sportski praznici“.

Kad je djeci dosadno – kako ograničiti vrijeme uz medije tijekom praznika

Besplatne edukacije za vrijeme proljetnih praznika

Futura Učionica organizira besplatne radionice učenja i računalstva koje će se održavati od 19. do 21. travnja 2017. godine. Radionice su namijenjene učenicima 7. i 8. razreda osnovne škole, a ova će se edukativna druženja održavati u trajanju od dva školska sata, od 17 do 18 sati i 30 minuta.

Kad je djeci dosadno – kako ograničiti vrijeme uz medije tijekom praznika

Radni proljetni praznici

Dok za većinu učenika traje proljetni odmor učenici Centra za odgoj i obrzovanje Tomislav Špoljar odrađuju nastavu koja nije održana zbog snježnih vremenskih uvjeta u siječnju. Kako bi im bilo što lakše boraviti na nastavi svoju školsku zgradu su u srijedu 27. ožujka na neko vrijeme zamijenili vlakom.