Javni poziv za izbor učitelja, nastavnika i stručnoga suradnika za rad u Europskim školama

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavilo je Javni poziv učiteljima, nastavnicima i stručnim suradnicima osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj za izbor učitelja, nastavnika i stručnoga suradnika za rad u Europskim školama. Na Javni poziv mogu se javiti učitelji, nastavnici i stručni suradnici osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj, zaposleni na neodređeno vrijeme.

Javni poziv objavljuje se za rad u nastavi u Europskim školama u Bruxellesu (Laeken), Belgija, Bruxellesu (Woluwe), Belgija i Luxembourgu, Luxembourg, na određeno vrijeme, na jednu godinu s mogućnošću produljenja na pet godina, odnosno najdulje do devet godina, a iznimno do dvanaest godina sukladno propisima Europskih škola.

Prijave na Javni poziv podnose se do 21. svibnja 2021. godine.

Više je informacija dostupno na službenoj poveznici.

Vijest je prenesena s mrežnih stranica Ministarstva znanosti i obrazovanja.