Dan Erasmusa+
Dani Erasmusa 2020. u Hrvatskoj

U obilježavanje ovogodišnjih Dana Erasmusa 15., 16. i 17. listopada uključilo se do sada više od 60 organizacija u Hrvatskoj. Riječ je o bivšim i sadašnjim korisnicima programa Erasmus koji će raznim događajima predstaviti svoje projekte i iskustvo sudjelovanja u programu te sve njegove prednosti i dobrobiti.

Petnaesta obljetnica osnutka zaprešićke srednje škole

U pozitivnom ozračju i slavljeničkoj atmosferi u utorak, 16. listopada 2018. godine, proslavljena je 15. obljetnica osnutka Srednje škole Ban Josip Jelačić u Zaprešiću. Tim je nastavnika u suradnji s učenicima organizirao svečanost na kojoj je obilježen Dan škole, ali i Dan Erasmusa+. Svečanosti su prisustvovali neki bivši i sadašnji učenici i profesori, ali i mnogi drugi uzvanici iz lokalne zajednice kojima su učenici predstavili projekte i programe koji se provode u Školi.