Europska oznaka kvalitete
Europske oznake kvalitete za 4. b Osnovne škole Opuzen

Učenici 4. b razreda Osnovne škole Opuzen zajedno s učiteljicom Ivanom Bašić dugi niz godina sudjeluju u eTwinning projektima. Da su uspješni u realizaciji, potvrđuju i dobivene nacionalne i europske oznake kvalitete rada na projektima.

eTwinning projekti II. osnovne škole Čakovec nagrađeni Europskim oznakama kvalitete

Europska oznaka kvalitete dodijeljena II. OŠ Čakovec

Početak školske godine obilježila je vijest da je Nacionalna služba za podršku iz Agencije za mobilnost i programe EU dodijelila priznanje Oznaka kvalitete (Quality Label) za sva četiri projekta u kojima je prošle školske godine sudjelovala II. OŠ Čakovec: Tasty Flags, Recipe for a Perfect Christmas, Sustainable Energy – Clean Energy for the Future i Water and Health.

Europska oznaka kvalitete dodijeljena OŠ Vladimira Nazora iz Pribislavca

OŠ Vladimira Nazora, Pribislavec školske godine 2012./2013. po prvi puta je sudjelovala u eTwinning projektima. S puno entuzijazma krenuli su u projektne aktivnosti i suradnju s europskim partnerima. Nagrada za uloženi trud i rad stigla je sredinom listopada 2013. kada je Nacionalna služba za podršku iz Agencije za mobilnost i programe EU dodijelila Oznaku kvalitete (Quality Label) učiteljici informatike Ivi Naranđa za rad na eTwinning projektu Sustainable Energy – Clean Energy for the Future.