kreativnost
Održivost i kreativnost

Učenici prvog i drugog razreda Osnovne škole Ladimirevci, Područne škole Ivanovci iskušali su svoje vještine modnih dizajnera redizajnirajući svoju staru odjeću i svojom kreativnošću kreirali ekološki osviještene trendove. Osvijestili kako njihove odluke utječu na okoliš i uvidjeli da i mala promjena poput recikliranja odjeće može imati značajan pozitivan učinak.

Erasmus seminar o kreativnosti, digitalnim tehnologijama i životnim vještinama

Dvije sudionice Erasmus projekata u okviru Erasmus akreditacije Osnovne škole Jagode Truhelke, stručna suradnica knjižničarka Irena Bando i učiteljica informatike i matematike Anamarija Buzgo, sudjelovale su na strukturiranom seminaru “Traditional Arts and ICT Art Tools for Teaching your Subjects and Promoting Life Skills” koji se održavao od 5. do 10. veljače 2024. godine u Amsterdamu u Nizozemskoj.

Uspjeh na međunarodnom natjecanju

Kreativna industrija

Učenici Osnovne škole “August Cesarec” iz Ivankova i ove godine sudjelovali su na Milenijskom natjecanju iz kreativne industrije.

Koko u Parizu na novi način

Učenici 5. c razreda Osnovne škole oca Petra Perice Makarska su početkom prosinca s učiteljicom Goranom Babić obradili lektiru Koko u Parizu provodeći razne aktivnosti.