Worldskills

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih objavljuje Javni poziv za prijavu kandidata za članove prosudbenih povjerenstava za Državno natjecanje učenika strukovnih škola – WorldSkills Croatia 2022. u okviru ESF-ova projekta „Promocija učeničkih kompetencija i strukovnog obrazovanja kroz strukovna natjecanja i smotre“.

Održano je WorldSkills Croatia 2021. natjecanje

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih je od 11. do 13. svibnja 2021. godine na Zagrebačkome velesajmu organizirala Državno natjecanje učenika strukovnih škola – WorldSkills Croatia 2021. Natejcanje je završeno podjelom medalja i uručenjem statue Faust Vrančić.