zajedništvo
eTwinning projekt “Medo ambasador Europskog parlamenta putuje Lijepom Našom”

Tijekom školske godine 2020./2021. učenici i nastavnici iz čak 27 srednjih škola sudjelovali su u eTwinning projektu “Medo ambasador Europskog parlamenta putuje Lijepom Našom”. Projekt su prije godinu dana pokrenule profesorice Gordija Marijan i Nataša Vinković kako bi virtualno povezale učenike i nastavnike uključene u međunarodni program “Škola ambasador Europskog parlamenta”.

eTwinning projekt “Obitelj i ja” u nastavi na daljinu

Tijekom školske godine 2019./2020. učenici 1. a i 3. d razreda Osnovne škole Sveti Matej Viškovo sudjelovali su u međunarodnom eTwinning projektu “Obitelj i ja / The family and I”. Škole iz Hrvatske i Srbije su bile uključene u projekt.

eTwinning projekt “Obitelj i ja” u nastavi na daljinu

Razredi prijatelji

Živimo u vremenu kada su internet i informacijsko-komunikacijska tehnologija postali svakodnevni dio slobodnog i radnog vremena. Zbog toga smo mi, učiteljice Željka Krizmanić i Mirela Dubravac Jalšovec, osmislile projekt kojim smo nastojale koristiti blagodati IKT za razvijanje socijalnih vještina.