prodaja@stozacibrid.com hr@hardtechnique.com vjeko.kovacicek@coolintunit.com info@tehnikhard.net mail@coolintunit.com webmaster@stozacibrid.com admin@hardtechnique.com tehnikhard.net web.stozacibrid.com www.coolintunit.com

Irska, zeleni otok legendi

Irska, zemlja koja nas je oduševila svojom ljepotom, legendama, razvijenom ekološkom svijesti. U ovom članku predstavit ćemo ukratko naše putovanje u Irsku u okviru Erasmus+ projekta.

Irska, zelena zemlja, u svakom smislu te riječi opravdava svoj epitet. U posjet Irskoj iz naše škole, Osnovne škole kraljice Jelene, krenule su dvije učiteljice i pet učenica. Irsku smo posjetili u drugoj polovici lipnja 2022. godine u okviru Erasmus+ projekta, zajedno s našim partnerima iz Italije, Njemačke i Francuske. Naša tema naslovljena je Storytelling in nature, stoga je ova mobilnost bila protkana brojnim pričama i legendama. U mobilnosti sudjelovale su učenice sedmih razreda naše škole.

Irska, zemlja koja nas je oduševila svojom ljepotom, legendama, razvijenom ekološkom svijesti. U ovom članku predstavit ćemo ukratko naše putovanje u Irsku u okviru Erasmus+ projekta.

Irska, zelena zemlja, u svakom smislu te riječi opravdava svoj epitet. U posjet Irskoj iz naše škole, Osnovne škole kraljice Jelene, krenule su dvije učiteljice i pet učenica. Irsku smo posjetili u drugoj polovici lipnja 2022. godine u okviru Erasmus+ projekta, zajedno s našim partnerima iz Italije, Njemačke i Francuske. Naša tema naslovljena je Storytelling in nature, stoga je ova mobilnost bila protkana brojnim pričama i  legendama. U mobilnosti sudjelovale su učenice sedmih razreda naše škole.

Priloženi dokumenti