asistivna tehnologija
U susret inkluziji

Razvojem inkluzivne kulture gradimo sigurne i poticajne škole u kojima se inkluzivne vrijednosti poštuju a svi učenici su dobrodošli i svatko je od njih jednako važan, neovisno o individualnim razlikama i sposobnostima.

Održano online edukativno predavanje “Osobna priča o asistivnoj tehnologiji” prof. Miroslava Vrankića

U sklopu eTwinning projekta “Pristupačnost digitalne tehnologije osobama s posebnim potrebama” u nedjelju, 20. svibnja 2021. godine, održano je online edukativno predavanje “Osobna priča o asistivnoj tehnologiji” profesora Miroslava Vrankića u organizaciji Tehničke škole Karlovac i u suradnji s Gimnazijom Vukovar. Spomenute škole ujedno su i dio ovog projekta, a u njemu osim učenika sudjeluju i nastavnice Sanda Šutalo i Sandra Tomac Lovasić (Tehnička škola Karlovac), Sanja Pavlović Šijanović (Gimnazija Vukovar) i Maja Sokač (Gimnazija Karlovac).