Online umrežavanje

Na početku školske godine 2021./2022. Osnovna škola “Antun i Stjepan Radić”, iz Gunje, uključila se po šesti puta u hvale vrijedan međunarodni projekt “Čitanje ne poznaje granice/Branje ne pozna meja”. Partner u projektu bila im je slovenska Osnovna škola Ljubečna.

Edukativni program “Profesor Baltazar online”

Udruga Institut za popularizaciju znanosti provodi projekt Profesor Baltazar online u sklopu poziva “Umjetnost i kultura online” u suradnji s Krapinsko-zagorskom županijom i kazalištem Tvornica lutaka. Sredinom prosinca slijedi treća online radionica na temu scenskoga nastupa i glume.

Šesta radionica Virtualne slikovnice

Posljednja radionica u modulu ‘Priroda je izvor priče’ održat će se 29. listopada preko online BigBlueButton platforme, s početkom u 19,30 sati. Tijekom radionice bit će izrađena i prva virtualna slikovnica polaznika koja će sadržavati sve naučene elemente tijekom zadnjih mjeseci.

Život s društvenim vrijednostima

Učenici i učitelji Osnovne škole “Dobriša Cesarić” iz Požege nakon neizvjesne 2020. godine vratili su se Erasmus + aktivnostima i postojećem projektu koji je zbog epidemije korone bio kratko obustavljen.