rođendan
Proslava rođendana Harryja Pottera

U sklopu novog ciklusa programa za mlade u Knjižnici i čitaonici “Fran Galović” Koprivnica pod nazivom “Godišnja doba s Harryjem Potterom u Hogwartsu” održat će se ljetna radionica s temom rođendana Harryja Pottera.

Obilježavanje Dana grada Osijeka

Učenici i nastavnici Trgovačke i komercijalne škole “Davor Milas” iz Osijeka su pod vodstvom profesorice engleskog i njemačkog jezika Marinele Boras obilježili Dan grada Osijeka u srijedu, 2. prosinca 2020. godine. S obzirom na postojeću epidemiološku situaciju, Škola je važan datum obilježila putem događaja koji se odvio na eTwinning platformi.

12. rođendan Portala za škole

Godina ima 12 mjeseci, zodijak 12 znakova, kralj Arthur 12 vitezova, Heraklo 12 zadataka… a mi imamo 12 godina! Danas na prvi dan u mjesecu ožujku obilježavamo rođendan Portala za škole i prisjećamo se kako smo s vama već punih 4383 dana!

11. rođendan Portala za škole

Dragi naši čitatelji, suradnici i prijatelji, zadovoljstvo nam je pohvaliti se da danas slavimo rođendan Portala za škole, no još nam je veća radost zahvaliti vam što nas već 11 godina redovito čitate, pratite, komentirate i sudjelujete zajedno s nama u kreiranju svega što se krije iza adrese www.skole.hr.

Dobre, bolje i najbolje čestitke

Povodom proslave desetog rođendana Portala za škole zaprimili smo brojne čestitke i želje te ovom prilikom zahvaljujemo svima na toliko lijepih riječi. Upravo smo iz tog razloga i otvorili Stranicu dobrih, boljih i najboljih želja pa ako još niste, a željeli biste to učiniti, možete nam čestitati putem dostupnog obrasca.

Deset godina Portala za škole

Dana 1. ožujka 2017. godine CARNetov Portal za škole proslavlja deset godina svoga postojanja. Nastao kao virtualno okupljalište članova školske zajednice za razmjenu iskustva i znanja, Portal za škole je s vremenom prerastao u središnje mjesto za objavu svih aktualnih informacija vezanih uz osnovne i srednje škole u Republici Hrvatskoj.

Deset godina Portala za škole

U srijedu, 1. ožujka 2017. godine, Portal za škole proslavit će svoj jubilarni 10. rođendan. Bit će to prilika za podsjećanje na proteklih deset godina tijekom kojih smo nastojali biti informirani, brzi, točni i inovativni, a sve kako bismo pomogli našim korisnicima u njihovim školskim danima, bez obzira s koje strane katedre sjedili.

Deveti rođendan Portala za škole

Danas, 1. ožujka 2016. godine slavimo svoj deveti rođendan. Zadovoljstvo nam je pohvaliti se da smo u proteklih devet godina objavili više od 7000 tekstova, više od 1000 digitalnih nastavnih materijala te ostvarili čitanost od 150.000 klikova mjesečno!

12. rođendan Portala za škole

Sedmi rođendan Portala za škole

Mnogi kažu da je sedam sretan broj. Gotovo u svim civilizacijama i kulturama njegova je simbolika povezana s vjerovanjima i s prirodom pa tako imamo sedam kontinenata, sedam duginih boja, sedam sfera, sedam dana u tjednu itd.