ErasmuPlus
Erasmus+ mobilnost u Sjevernoj Makedoniji

Učenici i učiteljice Osnovne škole Ante Curać Pinjac iz Žrnova na otoku Korčuli odradili su drugu mobilnost u sklopu Erasmus+ projekta “Our Culture – Our Future”. Mobilnost je održana u Sjevernoj Makedoniji. Domaćini su se potrudili da ova mobilnost proširi vidike učenicima i učiteljicama te razvije prijateljske i kolegijalne odnose među projektnim partnerima.

Francusko Erasmus+ iskustvo u okviru projekata “COVET II” i “COVET III”

Industrijska strojarska škola, nakon stanke uslijed pandemije bolesti COVID-19, nastavlja aktivnosti na razvoju strukovnog obrazovanja i osposobljavanja učenika te razvoju profesionalnih vještina odgojno-obrazovnih djelatnika u području europske mobilnosti i suradnje u okviru Erasmus+ projekata “COVET II” i “COVET III”, “COmpetitive VET for learners and teachers II i III”.