Goethe Institut
Ljetni kamp Goethe-Instituta Kroatien za djecu i mlade

Tijekom ljeta će se u tri termina odviti Ljetni kamp Goethe-Instituta Kroatien za djecu i mlade koncipiran u obliku radionica koje objedinjuju učenje njemačkog jezika i nastavnog predmeta priroda odnosno biologija. U skladu s time je i naziv ovogodišnjeg programa “Der Natur auf der Spur”. Polaznici će moći učvrstiti znanje stečeno tijekom školske godine, proširiti svoje znanje njemačkog jezika i pritom se zabaviti u skupini svojih vršnjaka.

Ciklus online radionica za knjižničare i knjižničarke

Goethe-Institut u suradnji s organizacijom Tactical Tech organizira ciklus online-radionica na temu informacijske pismenosti. Radionice su namijenjene knjižničarima i knjižničarkama u narodnim i školskim knjižnicama, a vodi ih Maja Lesinger iz Gradske knjižnice Prelog.

Ciklus online radionica na temu informacijske pismenosti