Međunarodni dan žena
Obilježavanje Međunarodnog dana žena

Učenici 4. a razreda Osnovne škole “Antun i Stjepan Radić” Gunja s učiteljicom Jelenom Cvijović i u suradnji sa školskom knjižničarkom Anitom Tufekčić obilježili su Međunarodni dan žena kratkim lutkarskim predstavama, gdje su prikazali portrete poznatih žena. Većina učenika napravila je štapne lutke, ali bilo je tu i lutki na kuhači, lutki zijevalica i kazalište sjena.

Dan žena u Srednjoj strukovnoj školi Makarska

Ovogodišnji Dan Žena u Srednjoj strukovnoj školi Makarska obilježen je nizom aktivnosti vezanih za temu Ženskog lika u povijesti i sadašnjosti, koja je integrirana u nastavu povijesti, hrvatskoga jezika i književnosti te engleskog jezika. U projektnim aktivnostima sudjelovali su učenici s profesoricama.