Srednja škola Ban Josip Jelačić Zaprešić
Srednja škola Ban Josip Jelačić iz Zaprešića ponovno eTwinning škola

Provedbom više projekata na visokoj razini koja je uključivala mnoštvo interaktivnosti, inovativnih pedagoških pristupa, razvoj čitavog seta vještina za 21. stoljeće, kako kod učenika tako i nastavnika u prošloj godini, srednja škola Ban Josip Jelačić iz Zaprešića zaslužila je naziv eTwinning škole i u razdoblju od 2021. do 2022. godine.

U Srednjoj školi Ban Josip Jelačić u Zaprešiću s Erasmusom rastemo i razmišljamo!

Erasmus + KA 101 dvije je nastavnice Srednje škole u Zaprešiću ovoga listopada odveo u Grčku, tj. u Pirej (Atena). Profesorica Zdravka Kramarić rasla je na temu: The world, our clasroom: Museums and cultural landscapes, a profesorica Zvonimira Špoljar razvijala se na temu: Intercultural Competences. Tema je našega projekta Rasti i razmišljaj! zaista u drevnoj Grčkoj naišla na plodno tlo.