druženje
Put u Betaniju

Učenici 2.a razreda srednje škole Centra za odgoj i obrazovanje Tomislav Špoljar Varaždin posjetili su korisnike Doma za starije i nemoćne Betanija.

Put u Betaniju

Geodetska tehnička škola treća na međunarodnom UNESCO-vom kvizu „Unite the Nations“

Učenici Geodetske tehničke škole sudjelovali su 24.4.2015 g. u projektu „This is our Time 2015“.

Ovaj interkulturalni globalni komunikacijski projekt koji se održava jednom godišnje pod pokroviteljstvom UNESCO-a ima za cilj omogućiti mladim ljudima da putem Interneta razmjenjuju znanja i iskustva. Komunicira se na zadane teme putem videokonferencijskih veza i provodi se internacionalni kviz znanja. Ovogodišnja tema bila je „Many Voices – One Call For Change”.

Put u Betaniju

Kako kvalitetno provesti vrijeme s djecom?

Što je kvalitetno provedeno vrijeme? Mnogi roditelji imaju iskrivljeno mišljenje o toj temi. Neki smatraju da je kuhanje ili gledanje televizije u istoj prostoriji u kojoj se dijete igra, kvalitetno provedeno vrijeme s djetetom. Provodeći vrijeme s djetetom razvijamo povjerenje, bliskost i povezanost, osnovne čimbenike zajedništva, ljubavi i podrške.