partnerstvo
eTwinning projekt “Project 4”

Ove školske godine su učenici sedmih razreda Osnovne škole Sesvetski Kraljevec, polaznici dodatne nastave iz Engleskog jezika, pod vodstvom učiteljice engleskog jezika Anite Damjanović sudjelovali u međunarodnom eTwinning projektu “Project 4”.

U novu školsku godinu s 10 Erasmus+ KA2 međunarodnih partnerstava

Najveća i najstarija međimurska škola, jedna je od vodećih škola u Hrvatskoj s obzirom na broj međunarodnih partnerstava financiranih sredstvima Europske komisije iz programa Erasmus+. Nova školska godina u I. osnovnoj školi Čakovec započela je bogatim Erasmus+ portfolijem s šest uspješno završenih Erasmus+ KA2 međunarodonih strateških partnerstava i deset aktivnih međunarodonih strateških partnerstava Erasmus+ KA2 koje vode tri koordinatorice: Helena Slamek, Ivana Ružić i Ela Vujnović.

Erasmus+ projekt “Let’s hit the road!”

Centar za odgoj i obrazovanje Tomislav Špoljar iz Varaždina uključen je u Erasmus+ projekt “Let's hit the road!”. Nositelj projekta je Zespół Szkół nr 16 w Białymstoku, Białystok iz Poljske, a partneri u projektu su Beacon Hill School, Wallsend iz Ujedinjenog Kraljevstva i Escola Secundária de Francisco Franco, Funchal iz Portugala.