mobilnosti
Oglašavanje i marketing

Od 25. do 29. travnja 2022. godine, Ekonomska škola Požega ugostila je 24 učenika i nastavnika iz Turske, Latvije, Rumunjske i Italije, sudionike Erasmus+ „Young Entrepreneurs Sustaining the Earth“.

Let’s stick together

U školskoj, pandemijskoj, godini 2020./2021., Privatna gimnazija i strukovna škola “Svijet” iz Zagreba započela je Erasmus+ projekt pod nazivom “Traces of our ancestors – European regions in the course of time”. Projekt je nastao na idejama međusobnog upoznavanja i ispreplitanja povijesti i sadašnjosti škola partnera.

Industrijska strojarska škola dobitnik Erasmus akreditacije u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju

Kako bi provođenje Erasmus projekata bilo još kvalitetnije, u zagrebačkoj Industrijskoj strojarskoj školi izrađen je visokokvalitetan plan mobilnosti za ostvarivanje postavljenih ciljeva u području unaprjeđenja i modernizacije strukovnog obrazovanja te je Agencija za mobilnost i programe Europske unije (AMPEU) Školi dodijelila Erasmus akreditaciju u području strukovnog obrazovanja i osposobljavanja za programsko razdoblje do kraja 2027. godine.